Tide Webform (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Complete
th: เสร็จ
