Tide Webform (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: More
tr: Devamı

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Off
tr: Kapalı

en: Heading
tr: Başlık

en: Start
tr: Başlangıç

en: Complete
tr: Tamam

en: Next Page >
tr: Sonraki Sayfa >

en: < Previous Page
tr: < Önceki Sayfa

en: < Previous
tr: < Önceki

en: Wide
tr: Geniş

en: Narrow
tr: Dar

en: New submission added to [webform:title].
tr: [webform:title] başlıklı forma yeni gönderi girildi.
