Tide Webform (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش
