Tide Webform (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: More
ur: مزید

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Normal
ur: عمومی
