Tide Webform (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Content
vi: Nội dung

en: More
vi: Thêm

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Preview
vi: Xem trước

en: Off
vi: Tắt

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Normal
vi: Bình thường

en: Start
vi: Khởi động

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Next Page >
vi: Trang sau >

en: < Previous Page
vi: < Trang trước

en: < Previous
vi: < Trước

en: Save Draft
vi: Lưu bản nháp
