TiendaParaMiPyMe (1.0.0) - en to ca translation catalogue (136 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Region
ca: Regió

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Gallery
ca: Galeria

en: Warning
ca: Avís

en: Height
ca: Alçada

en: Address
ca: Adreça

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Position
ca: Posició

en: Static
ca: Estàtic

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Hidden
ca: Ocult

en: Fixed
ca: Fixat

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: or
ca: o

en: Video
ca: Vídeo

en: Unset
ca: Desactivat

en: Changed
ca: Canviat

en: Products
ca: Productes

en: Gray
ca: Gris

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Double
ca: Doble

en: Relative
ca: Relatiu

en: Solid
ca: Sòlid

en: Next >
ca: Següent >

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Order by
ca: Ordena per

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: and
ca: i

en: Inherit
ca: Hereta

en: of
ca: de

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc

en: Light
ca: Clar

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Absolute
ca: Absolut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Pagination
ca: Paginació

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
ca: L'adreça <em>remitent</em> en correus automàtics enviats durant el procés de registre, sol·licituds de noves contrasenyes i altres notificacions. (Feu servir una adreça del domini del vostre lloc si no voleu que pugui considerar-se com a <em>correu brossa</em>.)

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Dark
ca: Fosc

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Loading…
ca: Carregant...

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
