TiendaParaMiPyMe (1.0.0) - en to ka translation catalogue (52 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Position
ka: პოციზია

en: Full
ka: სრული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Blue
ka: ლური

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
ka: გამგზავნის მისამართი რეგისტრაციისა და ახალი პაროლის მოთხოვნის დროს გაგზავნილ ავტომატურ წერილებსა თუ სხვა შეტყობინებებში. (გამოიყენეთ თქვენი საიტის დომენით დაბოლოებული მისამართები, რათა ეს წერილები სპამად არ მიიჩნიონ.)
