TiendaParaMiPyMe (1.0.0) - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Gray
kk: Сұр

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Blue
kk: Көк

en: and
kk: және

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
kk: <em>Шығыс</em> e-mail адресі - сайтта тіркелу кезінде, жаңа құпия сөзге сұраным жасаған кезде және т.б. хабарламалар автоматты түрде жіберілген кезде пайдаланылады. (хаттар спам ретінде саналмауы үшін сіздің доменіңізбен байланысқан адресті қолданыңыз).
