TiendaParaMiPyMe (1.0.0) - en to lv translation catalogue (116 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Gallery
lv: Galerija

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Height
lv: Augstums

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Banner
lv: Baneris

en: Position
lv: Pozīcija

en: Static
lv: Statiska

en: Original
lv: Oriģināls

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: or
lv: vai

en: Changed
lv: Labots

en: Products
lv: Preces

en: Gray
lv: Pelēks

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Next >
lv: Tālāk >

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: and
lv: un

en: Inherit
lv: Mantot

en: of
lv: no

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lv: <em>No</em> adrese automātiskajos e-pastos, kas tiek nosūtīti reģistrācijas un jauno paroļu pieprasījumos, un citos paziņojumos. (Lietojiet adresi, kas beidzas ar Jūsu vietnes domēna vārdu, lai novērstu šī e-pasta iezīmēšanu par surogātpastu.)

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
