TiendaParaMiPyMe (1.0.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
