TiendaParaMiPyMe (1.0.0) - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Layout
sl: Postavitev

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Hidden
sl: Skrito

en: Revert
sl: Povrni

en: Info
sl: Podatki

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: and
sl: in

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sl: Polje <em>Od<em> pri avtomatiziranih e-sporočilih pri postopku registracije, zahtevah po novih geslih in drugih obvestilih. (Priporočamo uporabo e-naslova, ki se konča z domeno vaše spletne strani, saj bo to zmanjšalo možnosti, da bi bila taka e-pošta označena kot neželjena pošta.)
