TiendaParaMiPyMe (1.0.1) - en to my translation catalogue (50 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: of
my: ၏

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
my: အသင်းဝင်သစ်များ မှတ်ပုံတင်ခြင်း၊ စကားဝှက် အသစ်တောင်းခံခြင်းနှင့် အခြားသော အသိပေးချက်ဆိုင်ရာ အီးမေးလ်များကို ဝက်ဘ်ဆိုက်မှ အလိုအလျောက် 
    
    ပေးပို့သည့်အခါ <em>From</em> လိပ်စာကို သုံးပါသည်။ (ဤအီးမေးလ်ကို spam အဖြစ် သတ်မှတ်ခံရခြင်းမှ ကာကွယ်နိုင်ရန် သင့်ဝက်ဘ်ဆိုက်မှ ဒိုမိန်း အမည်ပါသည့် အီးမေးလ်လိပ်စာတစ်ခုကို သုံးသင့်ပါသည်။)

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
