TiendaParaMiPyMe (1.0.1) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: or
se: dahje

en: Video
se: Filbma

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: and
se: ja

en: of
se: oktiibuot
