TiendaParaMiPyMe (1.0.1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
