TiendaParaMiPyMe (1.0.2) - en to is translation catalogue (47 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Save
is: Goym

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: View
is: Vís

en: Region
is: Øki

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Hidden
is: Krógvað

en: Revert
is: Vend aftur

en: Gray
is: Grátt

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Blue
is: Blátt

en: and
is: og

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
is: <em>Frá</em> adressan í sjálvvirkandi teldupostum, sum kervið sendir í sambandi við skráseting og umbøn um nýggj loyniorð. (Brúka eina adressu sum endar við heimasíðuøkinum, til at umganga at telduposturin verður frámerktur sum spam).
