TiendaParaMiPyMe (1.0.2) - en to gl translation catalogue (109 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Layout
gl: Disposición

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Gallery
gl: Galería

en: Warning
gl: Alerta

en: Height
gl: Alto

en: Address
gl: Enderezo

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Position
gl: Posición

en: Original
gl: Orixinal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Hidden
gl: Oculto

en: Revert
gl: Volver

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: or
gl: ou

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Gray
gl: Gris

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Relative
gl: Relativo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: and
gl: e

en: Inherit
gl: Herdar

en: of
gl: de

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Yellow
gl: Amarelo

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
gl: O enderezo <em>remitente</em> en envíos automatizados de correo-e durante o rexistro e as peticións de novo contrasinal e outras notificacións. (Use un enderezo rematado co dominio do seu sitio para previr que este enderezo de correo sexa marcado como lixo.)

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Dark
gl: Escuro

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
