TiendaParaMiPyMe (1.0.2) - en to hu translation catalogue (175 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: View
hu: Megtekintés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Region
hu: Régió

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Gallery
hu: Galéria

en: Normal
hu: Általános

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Height
hu: Magasság

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Static
hu: Állandó

en: Original
hu: Eredeti

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Commerce
hu: Bolt

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: or
hu: vagy

en: Video
hu: Videó

en: Changed
hu: Módosítva

en: Products
hu: Termékek

en: Gray
hu: Szürke

en: Purple
hu: Bíbor

en: Cyan
hu: Ciánkék

en: Document
hu: Dokumentum

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Double
hu: Dupla

en: Relative
hu: Relatív

en: Teal
hu: Halványkék

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Groove
hu: Völgy

en: Ridge
hu: Hegygerinc

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Outset
hu: Kiemelkedő

en: Next >
hu: Következő >

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Filter by category
hu: Szűrés kategória szerint

en: Orange
hu: Narancs

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Brand
hu: Márka

en: Offset
hu: Eltolás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: and
hu: és

en: Regions
hu: Régiók

en: Inherit
hu: Öröklés

en: of
hu: /

en: Billing Information
hu: Számlázási adatok

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Yellow
hu: Sárga

en: Light
hu: Világos

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Circle
hu: Kör

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
hu: Regisztráció, új jelszó igénylése és más értesítések során automatikusan küldött e-mailek <em>Feladójának</em> címe. (Ajánlott a webhely domainjére végződő címet megadni. Ez segít megelőzni, hogy a küldött e-maileket kéretlen reklámlevélnek tekintsék.)

en: Body Background
hu: Szövegtörzs háttere

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Box
hu: Doboz

en: Shipping Information
hu: Kiszállítási tudnivalók

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: square
hu: négyzet

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Dark
hu: Sötét

en: Asc
hu: Növ

en: Default font
hu: Alapértelmezett betűtípus

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Loading…
hu: Töltés...

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: First page
hu: Első oldal

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Danger
hu: Veszély

en: Order Confirmation
hu: Rendelés megerősítése

en: Order #@number details:
hu: @number azonosítójú rendelés részletei:

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.

en: Accent
hu: Ékezet
