TiendaParaMiPyMe (1.0.2) - en to pl translation catalogue (157 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Gallery
pl: Galeria

en: Normal
pl: Zwykły

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Height
pl: Wysokość

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Banner
pl: Baner

en: Position
pl: Pozycja

en: Static
pl: Statycznie

en: Original
pl: Oryginał

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Revert
pl: Przywróć

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Info
pl: Informacja

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: or
pl: lub

en: Video
pl: Wideo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Products
pl: Produkty

en: Gray
pl: Szary

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Next page
pl: Następna strona

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Double
pl: Podwójne

en: Relative
pl: Względne

en: Pink
pl: Różowy

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Solid
pl: Jednolite

en: Groove
pl: Rowek

en: Ridge
pl: Grzbiet

en: Inset
pl: Wypustka

en: Outset
pl: Początek

en: Next >
pl: Następny >

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: Brand
pl: Marka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: and
pl: i

en: Regions
pl: Regiony

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: of
pl: z

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Yellow
pl: Żółty

en: Light
pl: Jasny

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
pl: Adres nadawcy wiadomości wysyłanych automatycznie - podczas tworzenia kont, odpowiadania na prośby o nowe hasło i w przypadku różnego rodzaju powiadomień. By uniknąć oznaczenia wiadomości jako spam, warto podać adres w domenie wykorzystywanej przez witrynę.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Dark
pl: Ciemny

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Default font
pl: Domyślna czcionka

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.
