TiendaParaMiPyMe (1.0.2) - en to th translation catalogue (65 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: View
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Warning
th: การเตือน

en: Height
th: ความสูง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Info
th: ข้อมูล

en: Red
th: แดง

en: or
th: หรือ

en: Video
th: วีดีโอ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Gray
th: สีเทา

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: and
th: และ

en: of
th: ของ

en: Yellow
th: เหลือง

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
th: อีเมลนี้จะถูกใช้ในช่อง <em>From</em> ของอีเมลที่ส่งให้ผู้ใช้หลังการลงทะเบียนหรือการขอรหัสผ่านใหม่ (แนะนำให้ใช้อีเมลที่ตามด้วยโดเมนเนมของเว็บไซต์ เพื่อหลีกเลี่ยงการถูกมองเป็นจดหมายขยะ)

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
