TiendaParaMiPyMe (1.0.3) - en to eu translation catalogue (88 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Warning
eu: Kontuz

en: Height
eu: Altuera

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Position
eu: Kokapena

en: Original
eu: Originala

en: Full
eu: Osoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: or
eu: edo

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Gray
eu: Grisa

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Blue
eu: Urdina

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: and
eu: eta

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
eu: <em>Nork bidalia</em> helbidea posta-e automatikoetan bidalia erregistratze eta pasahitz berri eskaeren prozesuetan, eta beste hainbat jakinarazpenetan. (Erabili ezazu zure gunearen domeinuan amaitutako posta-e helbide bat spam moduan markatua izan dadin ekiditeko.)

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Loading…
eu: Deskargatzen...

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa
