TiendaParaMiPyMe (1.0.3) - en to ne translation catalogue (69 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Height
ne: उचाई

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: and
ne: र

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्

en: Toggle tabs as a menu
ne: ट्याबहरूलाई मेनुको रूपमा टगल गर्नुहोस्
