TiendaParaMiPyMe (1.0.5) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: Region
be: Рэгіён

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Normal
be: Нармальны

en: Warning
be: Увага

en: Height
be: Вышыня

en: Start
be: Пачатак

en: Banner
be: Банэр

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Hidden
be: Схаваць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Relative
be: Адносны

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: and
be: і

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
be: Адрас <em>Адпраўніка</em> ў аўтаматычных e-mail'ах, адасланых у час рэгістрацыі і пры запытах новых пароляў, а таксама і іншых паведамленнях. (І каб пазбегнуць пазначэння гэтага e-mail як спама, выкарыстоўвайце канчатак адраса вашага сайтавага дамена.)

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Dark
be: Цёмная

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст
