TiendaParaMiPyMe (1.0.5) - en to eo translation catalogue (55 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Banner
eo: Rubando

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Revert
eo: Malfari

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: and
eo: kaj

en: Yellow
eo: Flava

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
eo: La <em>De</em>-adreso en aŭtomataj retpoŝtoj sendataj dum registriĝo, kaj petojpor nova pasvorto, kaj aliaj atentigoj. (Uzu adreson kiu finiĝas per via domajno poreviti ke tiaj retpoŝtoj estu markitaj kiel spamo.)

en: Asc
eo: kreske
