TiendaParaMiPyMe (1.0.5) - en to et translation catalogue (132 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Region
et: Regioon

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Gallery
et: Galerii

en: Normal
et: Tavaline

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Height
et: Kõrgus

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Banner
et: Bänner

en: Position
et: Asukoht

en: Original
et: Originaal

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Hidden
et: Peidetud

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: or
et: või

en: Unset
et: Määramata

en: Changed
et: Muudetud

en: Products
et: Tooted

en: Gray
et: Hall

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Relative
et: Suhteline

en: Next >
et: Järgmine >

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: and
et: ja

en: Regions
et: Regioonid

en: Inherit
et: Päri

en: of
et: /

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Yellow
et: Kollane

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
et: <em>Saatja</em> aadress automaatsetes e-kirjades, mis saadetakse kasutaja registreerimisel, salasõna muutmisel ja muude teadete puhul. (Kasuta aadressi mis lõpeb selle saidi domeeninimega, et vältida kirja märkimist rämpspostiks.)

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Asc
et: Kasvav

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Loading…
et: Laen...

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: First page
et: Esimene leht

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
