TiendaParaMiPyMe (1.0.5) - en to sk translation catalogue (128 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Gallery
sk: Galéria

en: Normal
sk: Normálny

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Height
sk: Výška

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Position
sk: Pozícia

en: Static
sk: Statický

en: Original
sk: Originál

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Commerce
sk: Obchod

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: or
sk: alebo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Products
sk: Produkty

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Double
sk: Dupľa

en: Relative
sk: Relatívne

en: Next >
sk: Ďalší >

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: and
sk: a

en: Regions
sk: Regióny

en: Inherit
sk: Zdediť

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: of
sk: z

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Yellow
sk: Žltá

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Primary
sk: Primárny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sk: Adresa použitá pre odosielanie automaticky generovaných e-mailov posielaných pri registrácii, požiadavkách o nové heslo, a iných oznámeniach. (Použite e-mailovú adresu končiacu doménou vašej web stránky, aby táto adresa nebola označená ako spam.)

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
