TiendaParaMiPyMe (1.0.5) - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sr: Са ове адресе се аутоматски шаље електронска пошта приликом регистрације или захтева нове лозинке, као и остала обавештења. (Користите адресу која завршава као домен сајта да би сте спречили да електронска пошта буде означена као непожељна.)

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
