TiendaParaMiPyMe (1.0.6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Warning
de: Warnig

en: Height
de: Höchi

en: Info
de: Information

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
de: Tags wäre brucht zum Inhalt zum glyche Thema z kategorisiere.
