TiendaParaMiPyMe (1.0.6) - en to ku translation catalogue (57 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Height
ku: بەرزی

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: Gray
ku: بۆر

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
ku: ناونیشانی نێرەر بۆ ناردنی ئیمەیڵی ئۆتۆماتیکی لە کاتی خۆ تۆمارکردن و داواکردنی وشەینهێنی نوێ، و ئاگادارکردنەوەکانی دیکەشدا بەکاردێت. (ناونیشانێک بەکاربێنە کە بە ناوی ماڵپەڕەکەت کۆتایی بێت بۆ ئەوەی یارمەتیدەر بی لە ناوزەدنەکردنی ئیمەیڵەکەت بە شەخەڵ)

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
