TiendaParaMiPyMe (1.0.6) - en to mr translation catalogue (41 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: View
mr: बघा

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Updated
mr: सुधारित

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Normal
mr: साधारण

en: Height
mr: उंची

en: Address
mr: पत्ता

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
