TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
