TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to el translation catalogue (105 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Height
el: Ύψος

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Position
el: Θέση

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: White
el: Λευκό

en: or
el: ή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Products
el: Προϊόντα

en: Gray
el: Γκρι

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Next >
el: Επόμενη >

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Blue
el: Μπλε

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: and
el: και

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: of
el: από

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Absolute
el: Απόλυτη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
el: Η διεύθυνση <em>Αποστολέα</em> σε αυτόματα e-mail που στέλνονται κατά τη διάρκεια εγγραφής, αίτησης νέου κωδικού και άλλων ειδοποιήσεων. (Χρησιμοποιήστε μια διεύθυνση που καταλήγει στο domain του ιστότοπού σας προς αποφυγή σήμανσης του e-mail ως spam.)

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Asc
el: Αύξ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Default comments
el: Προεπιλεγμένα σχόλια

en: Allows commenting on content
el: Επιτρέπει τον σχολιασμό στο περιεχόμενο

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
