TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to he translation catalogue (113 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: View
he: צפיה

en: Audio
he: אודיו

en: Region
he: איזור

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Layout
he: פריסה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Gallery
he: גלריה

en: Normal
he: נורמלי

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Height
he: גובה

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Banner
he: באנר

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Authored on
he: בתאריך

en: Hidden
he: מוסתר

en: Fixed
he: קבוע

en: Revert
he: שחזור

en: Buttons
he: כפתורים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: White
he: לבן

en: or
he: או

en: Video
he: וידאו

en: Changed
he: השתנה

en: Products
he: מוצרים

en: Gray
he: אפור

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Sticky
he: דביק

en: Next page
he: הדף הבא

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Apply
he: החל

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Double
he: להכפיל

en: Relative
he: יחסי

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Blue
he: כחול

en: Administrator
he: מנהל

en: Offset
he: היסט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: and
he: וגם

en: Inherit
he: תירש

en: of
he: של

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Absolute
he: מוחלט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Pagination
he: דפדוף

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
he: כתובת השולח, <em>מאת</em> בהודעות דוא"ל אוטומטיות שנשלחות במהלך ההרשמה לאתר, בקשות לחידוש ססמה והודעות אחרות. ( שימוש בכתובת שמסתיימת בדומיין של האתר יסייע למנוע תיוג של הדוא"ל הזה כ"זבל".)

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
