TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to jv translation catalogue (54 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Custom
jv: Kostum

en: Comment
jv: Komèntar

en: Warning
jv: Weling

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Revert
jv: Baléknā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
jv: <em>Saka</em> alamat nang kiriman e-mail otomatis wayah pendaftaran lan panjalukan sandhi anyar uga welingan liyané. (Gunakna alamat akhir domain situs Sampéyan kanggo alamat emailé njagani supaya ora dianggep e-mail spam.)

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Asc
jv: Urut Maju
