TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to ps translation catalogue (46 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Height
ps: لوړوالی

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hidden
ps: پټ

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: or
ps: او

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: and
ps: او

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
