TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to ast translation catalogue (43 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Height
ast: Altu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Gray
ast: Gris
