TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to oc translation catalogue (99 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: Warning
oc: Avertiment

en: Height
oc: Nautor

en: Address
oc: Adreça

en: End
oc: Fin

en: Banner
oc: Bandièra

en: Position
oc: Posicion

en: Static
oc: Estatic

en: By Category
oc: Per categoria

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Hidden
oc: Amagat

en: Fixed
oc: Fixe

en: Revert
oc: Restablir

en: Buttons
oc: Botons

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: or
oc: o

en: Changed
oc: Modificat

en: Gray
oc: Gris

en: Purple
oc: Violet

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Relative
oc: Relatiu

en: Pink
oc: Ròse

en: Border Color
oc: Color de bordadura

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Groove
oc: En cròs

en: Ridge
oc: En saillie

en: Inset
oc: Inserir

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: and
oc: et

en: Inherit
oc: Ereitar

en: of
oc: sus

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Yellow
oc: Jaune

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
oc: Lo camp <em>De</em> dels corrièrs electronics automatics mandats pendent la procedura d'enregistrament, las requèstas de senhals novèls e las autras notificacions. (Utilizatz una adreça que s'acaba pel domeni de vòstre site per tal de minimizar las riscas que vòstre corrièr electronic siá marcat coma indesirable (spam).)

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
