TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to sq translation catalogue (41 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe

en: Gray
sq: Gri

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Blue
sq: Blu

en: and
sq: dhe

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sq: Adresa<em> Nga </ em> në dërgim të e-mail të automatizuar gjatë regjistrimit dhe kërkesave për fjalëkalim të ri, dhe njoftimeve tjera. (Përdorni një adresë që përfundon në domenin e faqes tuaj për të ndihmuar në parandalimin e këtij e-mail të shënohet si spam.)
