Tiki Toki (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Path
az: Yol

en: Fields
az: Sahələr

en: Color
az: Rəng

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri
