Tiki Toki (2.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Path
ar: المسار

en: Fields
ar: الحقول

en: Media
ar: ميديا

en: Color
ar: اللون

en: Text field
ar: خانة نصية
