Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Path
cs: Cesta

en: Fields
cs: Pole

en: Media
cs: Média

en: Color
cs: Barvy

en: Text field
cs: Textové pole

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: Entity ID
cs: ID entity
