Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Path
et: Tee

en: Fields
et: Väljad

en: Media
et: Meedia

en: Color
et: Värv

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Link field
et: Lingi väli

en: Use fields as row data.
et: Kasuta välju rea andmetena.
