Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Path
is: Slóð

en: Fields
is: Svæði

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur

en: Text field
is: Textareitur
