Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Path
it: Percorso

en: Fields
it: Campi

en: Color
it: Colore

en: Text field
it: Campo di testo

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Path settings
it: Impostazioni percorso

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Link field
it: Campo del link
