Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Fields
jv: Field

en: Color
jv: Kelir

en: Text field
jv: Field tèks

en: Entity ID
jv: ID Entiti
