Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Text field
ku: خانەی دەق
