Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Path
lv: Ceļš

en: Fields
lv: Lauki

en: Media
lv: Multivide

en: Color
lv: Krāsa

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
