Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Path
nl: Pad

en: Fields
nl: Velden

en: Color
nl: Kleur

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Title field
nl: Titelveld

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Link field
nl: Link-veld

en: Start date field
nl: Startdatumveld

en: End date field
nl: Einddatumveld

en: Use fields as row data.
nl: Velden als rij-data gebruiken.
