Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Path
oc: Camin

en: Fields
oc: Camps

en: Media
oc: Mèdia

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
