Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Path
fa: مسیر

en: Fields
fa: میدانها

en: Media
fa: رسانه

en: Color
fa: رنگ

en: Text field
fa: میدان متنی

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: Entity ID
fa: هویت عنصر
