Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
